Öppettider

Nu under lågsäsong så har shop och reception inte några fasta öppettider. Någon av oss är på plats varje vardag men lägg gärna ett mail om ni vill komma i kontakt med oss, innan ni åker ut.

Golfkrogen har smygöppnat säsongen 2021 för dagens lunch mellan 11.30-13.30
Ring gärna och boka dagen innan på 0763-137751 eller lägg ett mail till golfkrogen@starild.se

Behöver ni hjälp med något så tveka inte att kontakta oss på:

VD-Sportchef Peter Larssonpeter.larsson@starild.se

Ekonomi Kerstin Nyfjällkerstin@starild.se

Shop och reception Anders Karlssongolf@starild.se

Pro & Akademi Theres Larssontheres@starild.se

Banchef Gustav Larssongustav@starild.se

Golfkrog Jonas Paradisgolfkrogen@starild.se