KONTAKTUPPGIFTER MEDLEMSKOMMITTÈN

Peter Larsson - Ordförande medlemskommittén och Sportchef S:t Arild Golfklubb         
peter.larsson@starild.se

Karl Henry Boo - ansvarig Söndagsgolfen                 
karl.henry.boo@gmail.com

Annika Hultkrantz - ansvarig Fadder- och Nybörjargolfen 
annika.hultkrantz@icloud.com 

Göran Ylvander - ansvarig för S:t Arilds matchspelsmästerskap                 
goran.k@bahnhof.se

Tobias Eklund - ansvarig Puttings-KM och projekt Arenagolf 
tobias@spinster.se


Adjungerade vid planeringsmöten

Karin Löwegren - ordförande damsektionen                
karin.lowegren@gmail.com

Frank Ravn - ordförande herrseniorsektionen
frank.ravn54@gmail.com 

Maria Henryson - ordförande tävlingskommittén
maria.henryson@gmail.com 

Therés Larsson - PGA Head Professional                 
theres@starild.se

Johan Thunman Svensson - shop- och receptionsansvarig             
andre@starild.se